Logowanie

Kunena Najnowsze Posty

• Brak postów do publikacji.

Ostatnie z galerii

Statystyki

11665564
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
1824
2640
6774
16199
15472
81138
11665564

16.41%
7.52%
2.73%
0.50%
0.19%
72.64%
Online (15 minutes ago):63
63 guests
no members

Twoje IP: 3.237.29.69

Topic-icon Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #10229 przez baczek84
baczek84 odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
Witam dla mnie idealna była był by Luciąża nieukrywam że mam tam najbliżej proponuje dogadać sie z pZw i zrobic odcinek specjalny no kill ale po 500 zł to wychodzi na to że lepiej sie opłaca jechać 3-4 razy w roku w góry B) bo prędzej czy pużniej i tak wszystcy sie dowiedzą!
Ostatnia edycja: 6 lata 11 miesiąc temu przez pawelz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10230 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
Za 500 zl to nawet 2 razy na porzadna wode nie pojedziesz :). Dniowka na OS'ach to 80zl x 2 to 160 plus 2 noclegi plus droga i robi sie okolo 300zl. Na zwyklej wodzie taniej (ok 35-40zl dniowka). No i w gory to juz troche wyprawa. Na Luciaze (czy inna rzeczke w okolicy) mozesz jechac kilka razy w miesiacu. W gory trzeba sie juz organizowac i nie zawsze jest czas. A jak doliczysz do wyjazdow w gory "wyborny Tokaj w niewielkich ilosciach :) ) to juz robi sie spora suma ;)

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10231 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków

baczek84 napisał: Witam dla mnie idealna była był by Luciąża nieukrywam że mam tam najbliżej proponuje dogadać sie z pZw i zrobic odcinek specjalny no kill ale po 500 zł to wychodzi na to że lepiej sie opłaca jechać 3-4 razy w roku w góry B) bo prędzej czy pużniej i tak wszystcy sie dowiedzą!

Przyznam sie ze na to nie wpadlem. Gdyby tam jeszcze udalo sie zrobic NK (wymusic na PZW) to moglaby byc naprawde jakas fajna woda pstragowa.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10232 przez baczek84
baczek84 odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
Łowie na spina więc Osy raczej niewchodzą w gre na wodach górskich ale niechce się spierać ile można wydać :)tylko chodzi mi oto że jak wywrzemy jakąś presje na pzw to może coś się uda zrobić w tym kierunku jest nas na forum pewnie ponad 100 zróbmy jakąś petycje niewiem może pieerr..... głupoty

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10233 przez Marcin
Marcin odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
A może ktoś wie jakie PZW ma plany odnośnie tej rzeki. Jakieś ograniczenia tam już wprowadzili, ryby wpuszczają od kilku lat, Melioranci niestety wyprostowali rzekę i przeważnie jest to kanał , ale stare przelewy ( przegrody jakieś) zostały zrobione od nowa całkiem przyzwoicie, taka jakby renaturalizacja , jakaś przepławka też przyzwoita( szkoda że nie w Kłudzicach, bo ryby z zalewu dalej nie wejdą). Jednym słowem kupa kasy w rzekę poszła ale mam nadzieje że nie została utopiona. Może tam na górze mają to jakoś poukładane i zaplanowane tylko my nie wiemy?( nie chodzimy na zebrania to nie wiemy... może jednak nie rozwijajmy wątku w tym kierunku)

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10234 przez kolegapzw
kolegapzw odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
Z PZW to nie tak łatwo i prosto. To pismo miało by wyjść z jakiego podmiotu? Z forum ŁPW - raczej czarno to widzę. Jeżeli coś to droga przez zebrania roczne w kołach. Trzeba postawić wniosek i ten wniosek musi przejść większością głosów a to dopiero początek. Dalej sprawa idzie do Okręgu i tam znów debaty i głosowania.

Pewnie że najlepiej wpuścić ryby większe i móc je od razu łowić, ale to raczej Sylwka pomysł jest bardziej racjonalny.
Kolejny problem to konkretne miejsce, tak jak ktoś zauważył ciężko tu o miescówki nieznane wędkarzom, elektrykom i innym kłusolą.
Żeby mieć satysfakcję z tego co się zrobi i żeby nie pieniądze nie zostały zmarnowane trzeba tego pilnować i jeszcze raz pilnować.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10235 przez baczek84
To dla kogo oni są powinni ;pracować z powołania za najniższą krajową banda ..............

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10236 przez pawelz
Takiej wody nie ma i nie wyczrujemy jej znikad :(.
A ochronic sami nie ochronimy zadnej wody. SSR nie ma zadnych prawie uprawnien a co dopiero mowic o nas (osobach prywatnych).
Bic sie z nikim nad woda nie mam zamiaru, a dzwonienie po PSR czy policje bedzie tak skuteczne jak proba utrzymania w tajemnicy danej wody.
Jedyna szansa jaka widze na wode pstragowo-lipieniowa w piotrkowskim na ten moment to znalezc dojscie do zarzadu okregu, usiasc z nimi i pogadac co mozna zrobic i jakiego wsparcia moga sie od nas spodziewac.

Marcin, nie ma sensu utrzymywac w tajemnicy (nie rozwijac watku) tematu Luciazy. Wg mnie im wiecej tam wedkarzy tym lepiej. Pod jednym wszak warunkiem. Utworzyc odcinek dodatkowo platny i 100% kasy pozyskanej w ten sposob wraca do wody (pod postacia dodatkowych zarybien plus ochrona). Inaczej bedzie jak do tej pory. Ci co chca i tak sie dowiedza, wybiora to co plywa a srodkow na ciagle utrzymanie populacji ryb nie bedzie. Ochrony takiej jaka powinna byc tez. Zrobic oplate roczna na poziomie 200-300 zl lub dniowki za okolo 40 zl i bezwzgledny NK. Tlumow nie bedzie ale na 100% jak beda ryby chetni zaplaca. Lodz, Piotrkow Tomaszow nie ma takiego lowiska. I o to chodzi, zeby przyjazdzali Ci co chca lowic a nie jesc.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10237 przez baczek84

pawelz napisał: Takiej wody nie ma i nie wyczrujemy jej znikad :(.
A ochronic sami nie ochronimy zadnej wody. SSR nie ma zadnych prawie uprawnien a co dopiero mowic o nas (osobach prywatnych).
Bic sie z nikim nad woda nie mam zamiaru, a dzwonienie po PSR czy policje bedzie tak skuteczne jak proba utrzymania w tajemnicy danej wody.
Jedyna szansa jaka widze na wode pstragowo-lipieniowa w piotrkowskim na ten moment to znalezc dojscie do zarzadu okregu, usiasc z nimi i pogadac co mozna zrobic i jakiego wsparcia moga sie od nas spodziewac.

Marcin, nie ma sensu utrzymywac w tajemnicy (nie rozwijac watku) tematu Luciazy. Wg mnie im wiecej tam wedkarzy tym lepiej. Pod jednym wszak warunkiem. Utworzyc odcinek dodatkowo platny i 100% kasy pozyskanej w ten sposob wraca do wody (pod postacia dodatkowych zarybien plus ochrona). Inaczej bedzie jak do tej pory. Ci co chca i tak sie dowiedza, wybiora to co plywa a srodkow na ciagle utrzymanie populacji ryb nie bedzie. Ochrony takiej jaka powinna byc tez. Zrobic oplate roczna na poziomie 200-300 zl lub dniowki za okolo 40 zl i bezwzgledny NK. Tlumow nie bedzie ale na 100% jak beda ryby chetni zaplaca. Lodz, Piotrkow Tomaszow nie ma takiego lowiska. I o to chodzi, zeby przyjazdzali Ci co chca lowic a nie jesc.

zgadzam sie w 100%

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10239 przez Marcin
Marcin odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
Odnośnie ochrony tej rzeki, to w zeszłym roku na pierwszym wypadzie kontrolowała mnie tam Policja z Państwową Strażą Rybacką :ohmy: Byłem w szoku Dowiedzieli się od stróża przy budowie jazu że jakiś wędkarz poszedł wzdłuż rzeki i jechali za mną ze 3 km. Pretensje mieli że za daleko od auta odszedłem. Może jest w tym jakaś nadzieja, światełko w tunelu.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10253 przez rafson
rafson odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
..........Trzeba przydusić Rawsona niech zbierze 4 litery i chłopaków z Pio........

Nie musisz "przyduszać". Trzy lata temu z kumplami po kiju próbowaliśmy w tej sprawie działać oficjalnie....walka z wiatrakami.
Ja osobiście myślę, że niektóre rzeczy można zrobić samemu, dlatego doceniam pomysł kolegi i oferuję swoją pomoc (chyba że znów wyjadę za chlebem). :angry:
Co do wielkości proponuję "średniaki". Ukłuty dwa, trzy razy zrobi się bardziej podejrzliwy, a co dalej...... wiadomo. Narybek, czy palczaki staną się pożywieniem dla większych.

Kolego Marcin, miałeś wyjątkowe "szczęście", że nawiedziła Cię kontrola w tym rejonie. Jak żyję nikt mnie tam nie skontrolował, oprócz żony ;)

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #10259 przez Darek K
Darek K odpowiedział w temacie: Chętnie się z kimś złożę i wpuszczę trochę kropków
Piotrek, u mnie niedziela odpada. W sobotę mam zamiar skoczyć na no killa na Warcie.
Zresztą muszę jeszcze znaleźć czas i zakupić pozwolenie na Piotrków. Na luciąże pewnie się wybiorę gdzieś w marcu-kwietniu.

Czas generowania strony: 0.123 s.

Strona korzysta z plików cookies oraz innych technologii w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję pliki cookies
EU Cookie Directive Module Information