Logowanie

Kunena Najnowsze Posty

• Brak postów do publikacji.

Ostatnie z galerii

Statystyki

11974107
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
875
2293
5629
21468
13212
70081
11974107

16.01%
7.51%
2.66%
0.49%
0.18%
73.14%
Online (15 minutes ago):13
13 guests
no members

Twoje IP: 18.207.240.77

Topic-icon Luciąża

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #5631 przez Darek K
Darek K stworzył temat: Luciąża
Cześć
Na początek mam pytanie o Luciążę - jeż w zeszłym roku miałem się tam wybrać, ale jakoś nie dotarłem. Mam pytanka - na który odcinek najlepiej się nastawić, na jakie ryby - będę łowił oczywiście na muchę. Jak z rybami na Luciąży (bo ze zdjęć wynika, że przynajmniej w ładnym otoczeniu się połowi)? Za wszelkie info dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #5674 przez pawelk
pawelk odpowiedział w temacie: Luciąża
Na tą chwilę woda wysoka w tej rzece, byłem widziałem, nie łowiłem, przy rozlewiskach wędkarze się kręcą. Masa drobnej uklei.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #5680 przez Darek K
Darek K odpowiedział w temacie: Luciąża
Dzięki
Na razie się nie wybieram - nie mam za bardzo czasu. Pewnie wybiorę się tam w okolicach kwietnia/maja.
Póki co chce zebrać trochę informacji, gdzie i na jakie rybki można liczyć.
Patrząc na zdjęcia na mapie google i biorąc pod uwagę dojazd rozważam okolice Przygłowa lub Kłudzic (szczególnie w tej okolicy rzeka wygląda fajnie na fotkach) - wygląda, że możnaby popróbować suchara albo nimfy. Nie wiem jednak jakich ryb tam się można spodziewać późną wiosną/latem (jakie muszki przygotować), jak z brodzeniem itp - czy można spokojnie przerzucać się z brzegu na brzeg. Może jakieś inne miejsca są lepsze i ciekawe.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #5682 przez pawelk
pawelk odpowiedział w temacie: Luciąża
Na muchę nie łowię, są tu inni którzy w tej kwestii Ci pomogą. Ryby w Luciąży są różne: płocie, jazie, klenie, jelce, bolenie, szczupaki i pewnie inne też, są również i pstrągi. Pamiętaj tylko że Luciąża ma wprowadzone ograniczenia odnośnie połowów a w szczególności w rejonach gdzie chcesz, ale to pewnie wiesz.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #5683 przez Darek K
Darek K odpowiedział w temacie: Luciąża
Dzięki wielkie za zwrócenie uwagi - nie wiedziałem o ograniczeniach, ale właśnie doczytałem w zezwoleniu okręgu Piotrków - jednym słowem do Kłudzic dopiero w drugiej połowie maja. A ograniczenie do przynęt sztucznych i roślinnych akurat mi pasuje - mam zamiar tam łowić wyłącznie na muchę.

Czas generowania strony: 0.220 s.

Strona korzysta z plików cookies oraz innych technologii w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję pliki cookies
EU Cookie Directive Module Information