Logowanie

Kunena Najnowsze Posty

Ostatnie z galerii

Statystyki

9719229
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
1044
2005
12599
16912
8338
73642
9719229

19.36%
8.00%
3.10%
0.58%
0.22%
68.73%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Twoje IP: 54.236.58.220
× Witamy na naszym forum,przywitaj się !

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

Topic-icon Swiadomosc wedkarska

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #21189 przez pawelz
pawelz stworzył temat: Swiadomosc wedkarska
Dochodze do wniosku, ze swiadomosc wedkarzy w naszym kraju to DNO.
Nie mam konta na FB ale przegladam czasami rozne grupy. Trafilem na Zalew Sulejowski.
Sa rozne dyskusje, czasem mozna cos sie dowiedziec. Ale przykuwaja moja uwage wpisy jednego goscia.
Facet lowi brany i sie tym chelpi. Wstawia zdjecia czy filmiki. Jest jeden w ktorym ryba plywa w .... siatce.
O ile mnie pamiec nie myli, brzana ma okres ochronny. Samo pstrykniecie zdjecia jest juz niesmaczne.
Wiem, ze zawsze moze sie trafic jako przylow, ale wowczas rybe odpina sie jak njdelikatniej i od razu wypuszcza do wody.
A przetrzymywanie jej w siatce jest juz wykroczeniem. I co ?. Ano g..o. Wszyscy bija gosciowi brawo.
Myslalem, ze w wedkarstwie jednak cos juz sie zmienia. Ale widzac cos takiego, chyba dlugo nie doczekamy poprawy.
NIKT nie zworocil gosciowi uwagi, ze najzwyczajniej lamie regulami i jeszcze sie tym chwali.
Nie bede zakladal konta na FB tylko po to zeby zwrocic mu uwage, ale wk..a mnie tacy goscie.
The following user(s) said Thank You: Alex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #21191 przez tlokkrzys
tlokkrzys odpowiedział w temacie: Swiadomosc wedkarska
Paweł to jest polska zaraza . Na fb mnóstwo ryb niewymiarowych i złowionych w okresie ochronnym i oczywiście ogromne rzesze dających lajki i popierających takie działania. Uważam że to błędy administratorów stron że nie wywalają takich postów z rybami niewymiarowymi złowionymi w okresie ochronnym.
The following user(s) said Thank You: Krzysiek P, Alex

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #21193 przez pawelz
pawelz odpowiedział w temacie: Swiadomosc wedkarska
Ludzie po prostu nie maja pojecia, ze zle robia. I lowca i komentujacy. Ale wlasnie tak jak napisales. Gdzie jest administrator. ?
Ja wiem, ze ludzka natura jest taka, ze trzeba sie pochwalic trofeum. No ale jakis umiar trzeba miec, a juz przede wszystkim robic to zgodnie z prawem.
Ale coz, wypuscil, wiec wg wszystkich mogl najpierw zrobic z nia co chce.
Zwroc komus uwage, ze przed wypuszczeniem ryby niewlasciwie sie z nia obchodzil. To zaraz Cie zwyzywaja. A tu przeciez chodzi tylko o to, ze jak juz wypuszczamy rybe, to tak, zeby szanse jej przezycia byly jak najwieksze.
A pykanie sobie zdjec z rybami niemiarowymi, badz ledwo co, to po prostu WSTYD. I tyle

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #21197 przez pikeft
pikeft odpowiedział w temacie: Re:Swiadomosc wedkarska
Byłem w grupie zalewu S. na fb ale szybko mnie z tamtąd wurzucili nke znieśli moich komentarzy na to co lądowało w siatkach.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Nie znam się,łowię na duże przynęty,ludzie mówią że ryby pozabijam......

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #21199 przez Tommy Lee
Tommy Lee odpowiedział w temacie: Re:Swiadomosc wedkarska
A ja jestem w tej grupie, komentuje, niekiedy negatywnie, na razie mnie nie wyrzucili. Najczęściej teraz na fb Wszyscy przypierdzielają się o brak maty. Kurła ja maty nie mam i nie kupie. Kładę rybę na mokrej trawie albo robię zdjęcie trzymając ją w rękach.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #21202 przez Tommy Lee
Tommy Lee odpowiedział w temacie: Re:Swiadomosc wedkarska
Dziś grzecznie zwróciłem uwagę łowcy brzany. Również grzecznie odpisał. Zrozumiał.
The following user(s) said Thank You: Ricco, Krzysiek P, Alex

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #21208 przez tlokkrzys
tlokkrzys odpowiedział w temacie: Swiadomosc wedkarska
Właśnie też mnie przyjęli do tej grupy i muszę wejść na te posty z brzanami . Chętnie poczytam komentarze :)

Czas generowania strony: 0.317 s.

Strona korzysta z plików cookies oraz innych technologii w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję pliki cookies
EU Cookie Directive Module Information